Organizacyjne wyzwanie

Posted | Możliwość komentowania Organizacyjne wyzwanie została wyłączona

Zastanawiając się nad tym czy warto urządzić wesele w plenerze, trzeba uświadomić sobie, iż wbrew pozorom nie jest to wcale proste przedsięwzięcie.

plener2

W powszechnej opinii wciąż panuje stereotypowe przekonanie, iż pod względem organizacyjnym jest ono o wiele łatwiejsze aniżeli standardowa impreza.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego, doświadczonego wedding plannera specjalizującego się w plenerowych przyjęciach weselnych.  Podpowie on, jak wybrać odpowiednią lokalizację, wynająć dobrą firmę cateringową, a także wskaże szereg aspektów, o które na tę okoliczność koniecznie trzeba zadbać, np. sprzęt nagłośnieniowy, namioty, zaplecze sanitarne, noclegi dla gości przyjeżdżających na uroczystość z daleka itp.

Są miejsca zapewniające gotową już infrastrukturę przystosowaną do przyjęć plenerowych, jednakże w tym przypadku kluczowe znaczenie odgrywa czas – oznacza to, iż stosownej rezerwacji należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Wpłynie to co prawda na podwyższenie kosztów, ale z drugiej strony nie każdy przecież dysponuje domem z dużym ogrodem.